PAR APRĪKOJUMU

Sulu spiešanas rūpnīca ĀBOLU MĀJAS spiež augļu sulu ar modernām presēm. Šī ir jaunākā, visrentablākā un efektīvākā tehnoloģija, kas pilnīgi mainījusi visu sulas spiešanas nozares tirgu, sulu spiešanas tehnoloģijas ar maisiem un centrifūgu nomainot uz modernām pneimatiskajām presēm.

Galvenā priekšrocība ir ārkārtīgi liela raža, ātrums un cilvēku roku kontakta trūkums ar āboliem. Rotējošā preses lente tiek pastāvīgi mazgāta ar augstu spiedienu, tādēļ tā vienmēr ir tīra, atšķirībā no vecākajām tehnoloģijām, kad sula tika izspiesta ar maisiem.

Mēs izmantojam tikai profesionālu sertificētu sulu spiediena iekārtu. Uzlabotas tehnoloģijas un īpašs iepakojums saglabā vitamīnus, mikroelementus un šķiedrvielas. Ražošanā neizmanto konservantus, krāsvielas vai saldinātājus.

Pateicoties mūsu lielajai līnijas jaudai, mēs varam izspiest sulu un sapildīt to iepakojumos ļoti ātri (viena klienta apkalpošanas laiks ilgst līdz 15 minūtēm), tāpēc jums nebūs nepieciešams nākt vēlreiz, lai paņemtu gatavu produktu, bet, ja jums nav laika gaidīt, mēs piezvanīsim jums, tiklīdz darbs būs pabeigts.