PAR IEPAKOJUMU

Vispārīga informācija par plastikāta maisiņu ar krāniņu Tas ir ideāls veids, kā iepakot sulas. Iepakojums ir piemērots karstu sulu pildīšanai. Iepakojums pasargās sulu no skābekļa piekļūšanas un līdz ar to tiek pagarināts sulu derīguma termiņš. Pateicoties tam, ka gaiss neiekļūst iepakojumā, kad tas tiek atvērts, sula saglabā savu kvalitāti un lietošanas termiņu daudz ilgāk nekā citos iepakojumos. 

Kādas ir šī iepakojuma priekšrocības? Ilgāks uzglabāšanas laiks. Pat tad, ja iepakojums jau ir atvērts sula nezaudē kvalitāti. Mazs svars, viegli transportējams Izturīgs 

Kāds ir sulas derīguma termiņš maisiņos ar krāniņu? Sulas derīguma termiņš pēc atvēršanas ir aptuveni 1 mēnesis. Neatvērtu iepakojumu var glabāt līdz 12 mēnešiem Vai iepakojums ir uzticams? Kamēr sula vēl ir karsta, transportēšana jāveic ar piesardzību, jo karstas temperatūras ietekmē iepakojuma materiāls kļūst mīkstāks un to ir iespējams vieglāk sabojāt. Sulai atdziestot, iepakojums kļūst stingrs un izturīgs. Jāizvairās no saskares ar asiem priekšmetiem un jāsargā no grauzējiem. Ieteikums. Kamēr sula ir karsta, lai novērstu iepakojuma deformāciju, iepakojumi ar sulu ir jātransportē pēc iespējas vertikālākā stāvoklī ar krāniņu uz augšu. 

Kas jāņem vērā uzglabājot? Sulu ieteicams uzglabāt 4-25 ° C temperatūrā. Iepakojumus vajadzētu turēt vertikālā stāvoklī. Vai plastikāta iepakojums kastē vidi piesārņo vairāk nekā pudeles? Salīdzinot ar stikla pudelēm, iepakojumi ar krāniņu sver mazāk un aizņem mazāk vietas, un tie ir praktiskāki. Turklāt plastikāta maisiņš un kartons tiek pārstrādāts simtprocentīgi.